Size bir telefon kadar yakınız
0 212 212 40 20
Dil Seçin
tr

MASLAK ALETLİ PİLATES

22.12.2019
73 görüntülenme
MASLAK ALETLİ PİLATES

Maslak bulunan stüdyomuz 2014 yılında siz değerli üyelerine kapılarını açmıştır.Profesyonel eğitmen ekibimiz ile kuvvettinizi ,esnekliğinizi ve koordinasyonunuzu arttırırken stresinizi azaltıp ,fiziksel ve mental olarak rahatlamanızı sağlıyoruz. Kişiye özel olarak hazırladığımız programlar ile vücut kompozisyonunuzu olumlu yönde etkileyerek postürünüzü düzeltip, yaşam kalitenizi arttırmayı hedefliyoruz.

Stylelife Pilates Maslak stüdyosu olarak, sizleri içeri girdiğiniz andan itibaren ferah ve hijyenik bir ortam ayrıca sıcak,samimi ve güler yüzlü ekip arkadaşlarımız karşılar. Üyelerimize öncelikli olarak, postür analizi ve TANİTA ölçüm cihazı ile yağ-kas ölçüm testi yapılır.Yapılan profesyonel ölçümler ile egzersize daha fazla ihtiyaç duyulan ve üzerinde çalışılması gereken bölgeleriniz belirlenir. Bunun sonunda kişiye özel bir egzersiz programı oluşturulur ve düzenli olarak uygulatılır.

Sizlerde aletli pilatesin etkilerini vücunuzda görmek, hayatınıza farklı bir yön vermek, yaşam kalitenizi arttırıp birebir özel dersler ile özel olduğunuzu hissetmek isterseniz İstanbul’un en merkezi noktasında bulunan Stylelife Pilates Maslak şubemize bekleriz.

Şube Bilgileri
Ücretsiz Deneme Ders Formu

Adres Tarifi